האתר u Live זמין מכל מכשיר בו יש גישה לאינטרנט. האתר תורגם לרוסית, ולכן בנות מרוסיה נוחות לעבוד שם. באוויר אתה יכול למצוא לא רק אנשים רגילים, אלא תואר שני בשדה כלשהו. בנות מוכשרות שרות, חולקות את סודות היופי והפיתוי. האתר מבוקש, לכן אתה יכול להרוויח עליו כסף אמיתי! אֵיך? אנו מגלים בפירוט כיצד לקבל הכנסה באתר u Live.

הרשמה ובחירת הנושא לתוכנית

הממשק ברור מאוד. אתה צריך ללכת לאתר ולעבור רישום פשוט. לאחר מילוי נתונים מסוימים, דואר אלקטרוני יגיע מכתב עם הפניה לאישור. אינך צריך לשלוח נתוני דרכון. לכן, ישנם כל כך הרבה אנשים יצירתיים אשר להוטים למצוא צופה באתר.

באתר טיק אסקורט ישנו דגש על מגוון גדול ואיכותי של נערות ליווי. רק כך אנו יכולים לספק את כל הטעמים והדרישות של לקוחותינו הישראלים ואלו המבקרים כאן ממדינות אשר מעבר לים ורגילים לסטנדרטים גבוהים במיוחד.

האתר מציע שידורים ומופעי מנוי בחינם. אתרים בבישול, מכוניות, אימונים וכן הלאה נופלים לקטגוריה הראשונה. אם המשתמש רוצה להבהיר את הפנאי עם ילדה שיודעת לרקוד סטריפטיז או לפלרטט במיומנות באוויר, תצטרך לשלם את הסכום שנקבע. מסתבר שפרופיל לדגמי מצלמות רשת ניתן להשיג רק על ידי מנוי.

איך להרוויח כסף ב- Ulive?

יודעי דבר מדווחים, כי שירותי נערות ליווי, כפי שמוצעים בתוך פורטל יאה מיוזיק שלנו, מציעים לכם אכן גמישות מרבית. גמישות שאותה לא תצליחו להשיג עם בנות זוג מסורתיות. בתום שכירת השירותים דרך …

כמובן שאתה צריך להשיג קהל מעריצים שיעניין את השידור. ככל שהנויים יותר, כך הרווחים גבוהים יותר. אתר u Live מציע מספר דרכים להשיג כסף:

  • בגלל מנויים, ישנם רק ארבעה סוגים מהם. האפשרות הראשונה נותנת גישה לשידורי וידאו פשוטים ולהצגה. ככל שמצב המנוי גבוה יותר, השידור מעניין יותר. לדוגמה, עקרת בית אחת מאמריקה בערוץ שלה מבשלים מינית. משתמש רגיל רואה מתכונים שלב -שלבי ושומע את קולה המפתה של אישה. עבור מנויי VIP, עקרת הבית מוכנה להסיר את החולצה ולהתלכלך בקמח. כולם בוחרים באיזה סוג של פורמט פנאי הוא מעוניין.
  • שידורים בתשלום בפורמט מגיל 16. זה יכול להיות שיעורי אב שימושיים או לשרטט שיעורים על הגוף. מחיר ממוצע לדקה 2-3 סנט.
  • שיחות בזמן אמת. עלות התקשורת הפרטית עם אלמנטים מפלרטטים של 20-25 סנט תוך 60 שניות.
  • וידאו ותמונות. עבור כל 50 דקות של תוכן התוכן, המערכת משלמת 2-3 מטבעות ($ 1 $ = 5,000 מטבעות). אתה יכול להוריד תמונות גלויות לאלבומים בתשלום. העיקר הוא שהתוכן אינו סותר את כללי האתר.
  • הגשמת הרצונות. לשם כך, תפריט האתר בנה את הפונקציות לבחירת הצופים. המבקר עושה רצון ומשלם עבורו. אתה לא יכול לסרב להגשים. כמובן שהדגם עצמו קובע רשימת רצונות.
  • מתנות בצורה של מטבעות או מדבקות בתשלום.
  • תוכניות שותפות יכולות להביא 10% מההכנסה של המחבר החדש או 30% מהוצאות הצופה החדש.

טיפים ל- WebMO…
כסף וחיים בהירים…

הקהל בפורטל פעיל מאוד. אם הקהל אוהב את הפגישה, אז במופע אחד אתה יכול בקלות להרוויח מ- $ 50.

האם יש צורך להתפשט?

חם לי מאוד 🔥

כ -35% מקהל האתר הם ילדים שגילם בן 12-18. לכן, בשידורים חופשיים אסור להראות חלקים עירומים בגוף.

אבל, אם מתוכנן להרוויח כסף בגלל נערות ליווי פנאי על הסף, עליך לקבוע מגבלות הקשורות לגיל לפרופיל שלך 18+. תוכן כזה יהיה זמין רק לאחר עיצוב מנוי. וזה זמין למבוגרים.

מורים מתחילים רבים משדרים עם אלמנטים של למידה. מישהו מחזיק בכיתות אמן יצירתיות. כל זה מביא כסף אם יש מנויים. העיקר הוא לא לפחד לעלות לאוויר ולהיות תמיד במצב רוח טוב.

לפני העבודה באתר Ulive, אל תשכח ללמוד את הכללים ואסורים על נושאים לשידור!