מי יכול לעבוד אישה עיסוי אירוטי בחדרה רוסית צעירה ללא ניסיון ומומחיות? תחום הפנאי בחו”ל מתפתח כבר שנים רבות. בכל שנה אלפי נערות מרוסיה עוזבות את המדינה שלהן ללקוחות פוטנציאליים ורווחים גבוהים. שקול אילו משרות פנויות הן הפופולריות ביותר ומשולמות מאוד בתחום הבידור.

נערות ליווי ברמלה תצוגה כרשימה * מודעות בשורה תל אביב והמרכז קולביאנית חדשה בת”א ***-******* וואטסאפ תל אביב והמרכז בת ** בתמונות אמיתיות ***-******* וואטסאפ תל אביב והמרכז קארינה חדשה בישראל ***-******* וואטסאפ תל אביב והמרכז אולגה בתמונות אמיתיות ***-******* וואטסאפ תל אביב מילה – נערת ליווי חושנית במרכז ***-******* תל אביב

משרות פנויות במועדונים זרים לרוסים יפים

מוסדות בידור מבוקשים בקרב תושבים ומבקרים מקומיים. בערי נופש, מועדוני הלילה עובדים מסביב לשעון. נשים חמודות תמיד מעורבות במקומות כאלה. צוות יפהפה – אינדיקטור להצלחה ולסטטוס המועדון.

להלן מקומות פנויים המציעים לרוב לרוסים:

 • מלצריות וברמנים. נתונים חיצוניים אטרקטיביים, דמות שיקית, חיוך יפה ואופי מאופק הם הדרישות העיקריות לעובדים כאלה. שכר המלצריות בחו”ל מ -500 יורו, בתוספת טיפים.
 • הרקדנים גאו-גו. פורמט עבודה זה מתאים רק לבנות מוכנות וספורט. ללא ניסיון בעבודה במועדונים יוקרתיים, הם לא ייקחו. לכן אתה צריך לקבל המלצות. הרקדנים החדשים של גאו-גאו קלים להגיע להקמת טורקיה. שם, זרימת התיירים כה גדולה עד שיחידות ישימו לב לכישרון האמן. העיקר הוא שיהיה גוף יפה ותחושת קצב. שכר האמן Go-Go באירופה מ -1,500 יורו.
 • מארחים. זה האדם שפוגש אורחים. הילדה נראית מושכת ומילה עם אורחים. תצטרך ללמוד שפה זרה, אחרת יהיה קשה לפגוש את המבקרים בבר ולספר להם על תכונות הממסד. משכורת מ -1000 יורו.
 • ילדה בצרכה. משימת העובד לקדם את המבקר לקנות משקאות מהבר. הרווחים אינם יציבים. לעיתים קרובות יותר צרכה היא תפקיד זמן חלקי של אמן של מועדון לילה.
 • רצועה. באמריקה, קשה לדמיין בר בו בנות לא מורידות את בגדיהן. מופע מסוג זה פופולרי מאוד בקרב אמריקאים בגילאים שונים. Striptezers עובדים גם בטורקיה, אך המשכורת למטה. בממוצע, בנות מגיעות מ -50 יורו לחדר.
 • האמן קריוקי-בארה. מקום פנוי זה פופולרי בסין. עבודה זו נקראת – צרכה פסיבית. מקומיים אוהבים להגיע למוסדות כאלה לפנאי. בנות מדללות את קבוצת הגברים, שרות בקריוקי ומשחקות משחקי לוח. משכורת מ 1200 יורו.

איך להתחיל רווחים…
מקצוע המארחים …

יש הרבה עבודה בחו”ל בברים לרוסים אטרקטיביים. העיקר למצוא תעסוקה רשמית. ללא ויזת עבודה, עדיף לא ללכת להרוויח כסף למדינה זרה.

משרות פנויות אחרות בתחום הפנאי בחו”ל לדגמים רוסים

בחורה חדשה בתל אביב תל אביב המושלמת של אזור המרכז בחורה חדשה בתל אביב, באה לטרוף את העיר הגדולה ואותך סקסית גבוהה עם חזה גדול וטבעי ליברלית מפנקת ושובבה מארחת בבית הפרטי שלי מחכה לך לפינוק מושלם … ********** הוסף למועדפים בחורה מדהימה מזמינה לאירוח פרטי בת ים בחורה סקסית ומטריפה זמינה **/*

איפה עוד תוכל להשיג אישה מושכת אם היא לא רוצה לעבוד במועדון לילה. לא כולם אוהבים את החיים הרועשים של המועדון. להלן המשרות הפנויות המובילות שרוסים צעירים עשויים לאהוב:

נערות ליווי מומלצות בישראל – הכי כוסיות – במחירים הכי זולים – כאן ועכשיו ! נערות ליווי – שירותי ליווי שירותי נערות ליווי להזמנה במחירים שלא תמצא בשום מקום אחר באינטרנט. נערות ליווי להזמנה שלא יקרעו אותך בכיס, לחווית עיסוי לוהטת עד אליך **/* ! נערות ליווי בתל אביב והמרכז נערות ליווי בירושלים נערות ליווי בחיפה קריות והצפון נערות ליווי בדרום

 • מעסה בסלון גברים. ניתן ללמוד טכניקות במקום. הכרת שפה זרה אינה נחוצה. העיקר הוא להיות משוחרר ועדין עם המבקרים. הרוויחו בנות מ -30 יורו לכל מפגש.
 • מלון או צינור ספארו. אתה צריך לדעת שפה זרה. משכורת מ 800 יורו לחודש.
 • לְלַווֹת. עבודה זו מבוססת על גברים עשירים מלווים. אנשי עסקים שוכרים את הילדה כבן לוויה לאירוע חברתי. הרווחים מ -120 יורו לכל ערב.
 • דוגמנית על. כמובן שלא לכל גברת צעירה מושכת ניתנת קריירה בתחום זה. הדגמים הרוסים באסיה הם מבוקשים במיוחד.
 • ליווי למסיבת השייח. סוג מיוחד של עבודה שמסוגל להביא הון שלם. הבחירה למסיבות היא יסודית. לשייח ‘יש קריטריונים קפדניים. נשים מעל גיל 27 כבר לא נופלות על מסיבות כאלה. תוך 3-4 ימים אתה יכול להרוויח מ 3000 יורו.

אלה המשרות הפנויות הפופולריות ביותר בחו”ל עבור בנות מרוסיה. כל אחד יכול למצוא משהו מתאים לעצמו.