נשים יפניות מנוסות העובדות בסלוני עיסוי יודעות שגברים מגיעים למפעלים שלהם כדי להירגע. עניינים https://reginavaneris.com/model/Discreet-apartments-in-Jerusalem-monpuddchildri-110.php
שגרתיים, בעיות בחיי המשפחה, כישלונות פיננסיים הם הסיבות העיקריות להפחתת הליבידו הגברי והופעתן של מחלות כרוניות רבות. מסתבר כי יש צורך בעיסוי ארוטי לריפוי מקיף. וטכניקות יפניות הן אידיאליות לכך.

הסוגים העיקריים של העיסוי היפני

מה המטרה של גיישה אמיתית? הם היו קרובים לגופם של הקיסרים ואנשי יפן גבוהים. לבנות הייתה משימה אחת – לתת לאורח תענוג מבורך. כעת המטרות השתנו מעט, אך חשוב לעזור לאיש להירגע ככל האפשר, ובמשך זמן מה עליו לשכוח מבעיות ודאגות.

עיסוי יפני ארוטי מבוצע בכמה טכניקות. כיום נבדלו טכניקות אלה, והציגו את המבקרים כשירותי סלון שונים. להלן הטכניקות הנחשבות לרצויות ביותר עבור לקוחות המוסד:

 • נורה. זה יותר נהנה מהגוף הנשי. העיסוי נעשה עם חזה וישבן חשוף. במהלך הפגישה משתמשים בתערובות מיוחדות על בסיס אצות טיפוליות. שמנים אתרים מתווספים לניחוח נעים. גופתו של עובד הסלון חייבת להחליק בחופשיות לאורך הגב, החזה והאזור של המפשעה של המבקר.
 • “סניף סאקורה”. הטכניקה כוללת נגיעה עם שפתיים ולשון. להרגיש את נשימת המעסה בגוף זה נחמד מאוד. זה מרגש מאוד את כל מי שנמצא על הספה. גמר המפגש הוא אופוריה והרפיה מוחלטת של הגוף הגברי.
 • שיאסו. לא הרבה גברים יודעים על טכניקה זו. רוב הסלונים אינם מציעים שירות זה לאורחים. אם כי עם הביצוע הנכון ההנאה תהיה מדהימה. הטכניקה מורכבת בהשפעת גופו של המבקר דרך נקודות מסוימות. לחיצה מתבצעת עם אצבעות. כמובן שתצטרך ללמוד את כל האזורים, להבין היכן הם נמצאים. בעזרת עיסוי כזה משוחזרים אפילו איברים פנימיים.
 • נערות ליווי בבאר שבע עם אופי מצוין ובעל חוש הומור מפותח בשביל ערב מדהים עם אווירה יוצאת דופן. בנוסף, ישנם לקוחות שמעדיפים דווקא ערב שקט יותר, לקוחות שחיכו הרבה זמן בשביל לקבל מסאז’ מפנק. עיסוי שישחרר את השרירים ואת הנשמה. את היצרים הסקסיים והחרמנים שלא עוזבים אותנו כל היממה.

  כמה הם משלמים…
  מסה ארוטית…

  אם בחורה רוצה להפוך למעסה, היא בהחלט צריכה ללמוד את הטכניקות המפורטות לעיל. כל מפגש עולה מ- 4500 רובל.

  הכללים העיקריים של מושב העיסוי היפני

  עובד בסלון מוסקבה עם ניסיון מספר כיצד העיסוי היפני עובר נכון:

  • האורח מתקלח חם, לפעמים ילדה עוזרת לגבר לשטוף את גבו וכתפיו;
  • המבקר נכנס לדירות, יש ספה נוחה, ארומה נעימה ודמדומים מרגשים;
  • העיסוי מתחיל בעיסוי הצוואר והראש, פעולות אלה מקלות על לחץ ועייפות;
  • שפשוף בכתפיים ובגב שמנים ריחניים – הליך כזה מרגיע מאוד, מקל על הטון בשרירים;
  • המעסה עוברת לאזור הישבן ולחלק הפנימי של הירך, יורדת לצעדים;
  • הילדה מלטפת את שפתיה (אם זה עיסוי “סניף סאקורה) או יד המפשעה, עוזר לאורח לקבל תענוג בלתי נשכח;
  • אקסטזה סופית;
  • שתיית תה בגלימה נעימה חמה.

  סוכנות מלון בית. *. *

  כל התנועות חיבה. עיסוי לא אמור לגרום לכאב או לאי נוחות.

  טכניקת עיסוי יפנית נחשבת לאחת הרכות ביותר. במהלך הפגישה אדם יכול להירדם לרגע. אין שום פגם. אז האורח רגוע ככל האפשר. וזה סימן בטוח לכך שהשלב הסופי יהיה בהיר ובלתי נשכח ככל האפשר. אם הכל ילך כשורה, המבקר יהפוך ללקוח קבוע של הסלון.

  נערות ליווי בבאר שבע בתמונות אמיתיות, מגוון רחב של נערות, רוסיות, ישראליות, ערביות להגשמת פנטזיה שעוד לא הכרתם, נערת ליווי בהזמנה מהירה לביתך/מלון.